W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Lingua City
DLACZEGO AKURAT NASZA SZKOŁA?
Proponujemy dzieciom niezapomnianą przygodę językową, zarówno z popularnymi językami obcymi, jak i z tymi, które są niewątpliwie językami przyszłości!
Uczymy nowatorskimi metodami nauczania (Rytmogesty! Metoda komunikacyjna! Aktywizujące metody nauczania!)
Gwarantujemy opiekę logopedy podczas trwania kursu!
Kadra lektorska, którą dobieramy specjalnie do poziomu wiekowego naszych małych Kursantów!
Oferujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne warunki finansowe (możliwość płatności w ratach).
Specjalnie z myślą o wygodzie Rodzica/Opiekuna przygotowaliśmy kącik z filmem, gazetą i poczęstunkiem – czas, gdy dziecko ma zajęcia można spędzić miło i przyjemnie!
"Mali Globtroterzy" z LinguaCity

LinguaCity, jako szkoła posiadająca specjalną ofertę kursów językowych dla dzieci, została zaproszona do udziału w ogólnopolskiej akcji „Mali Globtroterzy”.

WIOSENNY KURS CHIŃSKIEGO DLA DZIECI

Jak powszechnie wiadomo, języków najlepiej uczyć się od najmłodszych lat. Im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym lepszego efektu można oczekiwać. Dlatego nie warto czekać do rozpoczęcia następnego roku szkolnego. Lepiej zapisać swoją Pociechę na kurs języka chińskiego już wczesną wiosną!

strona:
przejdź na stronę LINGUACITY.COM