W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Lingua City
DLACZEGO AKURAT NASZA SZKOŁA?
Proponujemy dzieciom niezapomnianą przygodę językową, zarówno z popularnymi językami obcymi, jak i z tymi, które są niewątpliwie językami przyszłości!
Uczymy nowatorskimi metodami nauczania (Rytmogesty! Metoda komunikacyjna! Aktywizujące metody nauczania!)
Gwarantujemy opiekę logopedy podczas trwania kursu!
Kadra lektorska, którą dobieramy specjalnie do poziomu wiekowego naszych małych Kursantów!
Oferujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne warunki finansowe (możliwość płatności w ratach).
Specjalnie z myślą o wygodzie Rodzica/Opiekuna przygotowaliśmy kącik z filmem, gazetą i poczęstunkiem – czas, gdy dziecko ma zajęcia można spędzić miło i przyjemnie!
O nas

LCJesteśmy firmą, która od 15 lat zdobywa doświadczenie w zakresie nauki języków obcych oraz realizacji tłumaczeń. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom wprowadziliśmy kursy językowe dla dzieci i młodzieży. Starannie dobrana kadra lektorska i metody nauczania oraz analiza rynku, która jednoznacznie wskazuje na duże zainteresowanie językami obcymi dla dzieci i młodzieży sprawiają, iż nasza oferta cieszy się dużym powodzeniem. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, a nasz profesjonalizm i entuzjazm pozwalają zapewnić wszystkim naszym klientom niepowtarzalny poziom obsługi.

przejdź na stronę LINGUACITY.COM