W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Lingua City
DLACZEGO AKURAT NASZA SZKOŁA?
Proponujemy dzieciom niezapomnianą przygodę językową, zarówno z popularnymi językami obcymi, jak i z tymi, które są niewątpliwie językami przyszłości!
Uczymy nowatorskimi metodami nauczania (Rytmogesty! Metoda komunikacyjna! Aktywizujące metody nauczania!)
Gwarantujemy opiekę logopedy podczas trwania kursu!
Kadra lektorska, którą dobieramy specjalnie do poziomu wiekowego naszych małych Kursantów!
Oferujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne warunki finansowe (możliwość płatności w ratach).
Specjalnie z myślą o wygodzie Rodzica/Opiekuna przygotowaliśmy kącik z filmem, gazetą i poczęstunkiem – czas, gdy dziecko ma zajęcia można spędzić miło i przyjemnie!
Metoda

Przebieg zajęć dostosowany jest specjalnie do możliwości percepcyjnych dzieci. Doświadczenie kadry lektorskiej pozwala na wykorzystanie maksymalnych okresów koncentracji dzieci. W tym celu stosowane są również zabawy językowe, aby nie dopuścić do znużenia zajęciami.

Zajęcia prowadzone są w oparciu o nowoczesne i ciekawe dla dziecka metody nauczania. Wprowadzenie elementów baśniowych przy akompaniamencie muzyki relaksacyjnej („Baśniowe Powitanie”) pozwoli, aby Państwa dziecko jeszcze lepiej przyswoiło zasady rządzące wybranym językiem obcym. Wprowadzając innowacyjną metodę nauki słownictwa poprzez rytmogesty oraz dzięki opiece logopedy mamy pewność, iż wymowa Państwa dziecka będzie się prawidłowo rozwijała. Nauczeni doświadczeniem wiemy, iż dziecko uczy się przede wszystkim przez działanie, dlatego też zajęcia obfitują w ćwiczenia plastyczne („Językowy Artysta”) i muzyczne („Językowe Nutki”).

Dla dzieci starszych (II i III klasa) wprowadzamy metodę korespondencyjną, polegającą na pisaniu listów do dzieci z innych krajów.

Ponadto wszystkie zajęcia prowadzone są metodą komunikacyjną. Celem naszego kursu jest, aby Państwa dziecko było rozmowne globalnie – pokonujemy więc wszelkie bariery językowe!

Z LinguaCity Young Heroes = Young Heroes of Language!

Nasi lektorzy to wykwalifikowani nauczyciele posiadający duże doświadczenie dydaktyczne oraz odpowiednie predyspozycje osobowościowe pozwalające w sposób ciekawy prowadzić zajęcia dla dzieci. W szczególności dla dzieci zatrudniamy lektorów, którzy według wzoru Janusza Korczaka „nie wtłaczają, a wyzwalają, nie ciągną a wznoszą, nie ugniatają a kształtują, nie dyktują a uczą, nie żądają a zapytują”.

Z naszymi lektorami Państwa dziecko na pewno nie będzie się nudziło na zajęciach!

przejdź na stronę LINGUACITY.COM