W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Lingua City
DLACZEGO AKURAT NASZA SZKOŁA?
Proponujemy dzieciom niezapomnianą przygodę językową, zarówno z popularnymi językami obcymi, jak i z tymi, które są niewątpliwie językami przyszłości!
Uczymy nowatorskimi metodami nauczania (Rytmogesty! Metoda komunikacyjna! Aktywizujące metody nauczania!)
Gwarantujemy opiekę logopedy podczas trwania kursu!
Kadra lektorska, którą dobieramy specjalnie do poziomu wiekowego naszych małych Kursantów!
Oferujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne warunki finansowe (możliwość płatności w ratach).
Specjalnie z myślą o wygodzie Rodzica/Opiekuna przygotowaliśmy kącik z filmem, gazetą i poczęstunkiem – czas, gdy dziecko ma zajęcia można spędzić miło i przyjemnie!
WIOSENNY KURS CHIŃSKIEGO DLA DZIECI

Jak powszechnie wiadomo, języków najlepiej uczyć się od najmłodszych lat. Im wcześniej rozpoczniemy naukę, tym lepszego efektu można oczekiwać. Dlatego nie warto czekać do rozpoczęcia następnego roku szkolnego. Lepiej zapisać swoją Pociechę na kurs języka chińskiego już wczesną wiosną! 

LinguaCity dla swoich najmłodszych kursantów przygotowała wiosenną ofertę nauki języka chińskiego.  Dlaczego akurat chiński? Warto już dziś pomyśleć o przyszłości swoich dzieci i zapewnić im jak najlepszy start na rynku pracy. Nie wiemy, jaki zawód wybiorą, ale jedno jest pewne – znajomość języków obcych zawsze jest w cenie. Język angielski jest w każdej szkole, niemiecki, francuski czy hiszpański są coraz rzadziej wymagane przez pracodawców, natomiast cały współczesny świat biznesu kieruje swoje kroki do Chin. Niedługo znajomość chińskiego będzie warunkiem koniecznym do zatrudnienia w dobrze prosperującej firmie, czy międzynarodowym konsorcjum. Dlatego już dziś warto zatroszczyć się o przyszłość naszych Najmłodszych, zapisując ich od marca na 30-godzinny wiosenny kurs językowy, skierowany i opracowany z myślą o nich. Natomiast młodzież ponadgmnazjalną zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej www.lingua-city.com i zapisania się na kurs chińskiego dla dorosłych.

przejdź na stronę LINGUACITY.COM