W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies. Pliki te stosujemy w celu: zapewnienia użytkownikom większej funkcjonalności i użyteczności oraz w celach statystycznych.
W każdym czasie mają Państwo możliwość samodzielnej zmiany ustawień dotyczących plików cookies w swojej przeglądarce internetowej. Korzystanie z serwisu przy ustawieniach przeglądarki internetowej umożliwiających ich zapisanie w Państwa urządzeniu, jest równoznaczne ze zgodą na ich stosowanie. Dowiedz się więcej
Lingua City
DLACZEGO AKURAT NASZA SZKOŁA?
Proponujemy dzieciom niezapomnianą przygodę językową, zarówno z popularnymi językami obcymi, jak i z tymi, które są niewątpliwie językami przyszłości!
Uczymy nowatorskimi metodami nauczania (Rytmogesty! Metoda komunikacyjna! Aktywizujące metody nauczania!)
Gwarantujemy opiekę logopedy podczas trwania kursu!
Kadra lektorska, którą dobieramy specjalnie do poziomu wiekowego naszych małych Kursantów!
Oferujemy atrakcyjne ceny oraz elastyczne warunki finansowe (możliwość płatności w ratach).
Specjalnie z myślą o wygodzie Rodzica/Opiekuna przygotowaliśmy kącik z filmem, gazetą i poczęstunkiem – czas, gdy dziecko ma zajęcia można spędzić miło i przyjemnie!
"Mali Globtroterzy" z LinguaCity

W ostatnią sobotę marca w Centrum Handlowym Dąbrówka w Katowicach odbyła się pierwsza z cyklu imprez „Mali Globtroterzy”. Tematem przewodnim spotkania była Francja. Przybyłe na imprezę dzieci nie tylko miały okazję zapoznać się z kulturą i geografią tego malowniczego kraju, lecz również z chęcią uczestniczyły w zajęciach językowych zorganizowanych przez LinguaCity. Podczas 45-minutowej lekcji mali globtroterzy nauczyli się kilku podstawowych słów i zwrotów po francusku, poznali nazwy owoców i zwierząt typowych dla regionów Francji oraz nauczyli się nazywać po francusku kolory. Dzieci były żywo zainteresowane również ubraniami oraz słówkami określającym zabawki. Po niespełna godzinnej lekcji mali zdobywcy świata, wyszli bogatsi nie tylko o wiedzę o Francji, ale przede wszystkim pełni chęci do dalszej nauki tego jednego z najpiękniejszych języków świata.

przejdź na stronę LINGUACITY.COM